W dniach od 6-7 września 2008r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w międzynarodowych Targach w Pasewalku. Pojechaliśmy tam łącznie z delegacją ludzi z województwa podkarpackiego. Naszą muzyką staraliśmy się przyciągnąć uwagę ludzi znajdujących się w pobliżu polskich stoisk. W ten sposób prezentowaliśmy produkty regionalne, zdrowa polska żywność, przedstawialiśmy walory turystyczne naszych regionów oraz słowiańską kulturę muzyczną. Spotkało się to z dużym odzewem ludzi, którzy niejednokrotnie przystawali, aby skosztować naszych tradycyjnych potraw czy tez posłuchać muzyki płynącej z żywych instrumentów.
Koncertowaliśmy w różnych miejscach. M.in. między stoiskami innych narodowości, aby później „zwabić” potencjalnych konsumentów do polskich stoisk. W pierwszym dniu występowaliśmy także na głównej scenie, gdzie mógł nas usłyszeć „cały Pasewalk:)”
W drugim dniu ponownie koncertowaliśmy wśród naszych stoisk a następnie po pojechaliśmy z kilkuosobową delegacją do Bad Doberan. W tymże miejscu odbyło się uroczyste zakończenie Targów w trakcie, którego daliśmy koncert, co spotkało się z dużą aprobata słuchaczy.